Álláshirdetés

A Magyar Szabványügyi Testület Informatika csoportja IT-rendszergazda munkakörbe keres munkavállalót a következő feltételekkel:

  • legalább középfokú informatikai végzettség;
  • jó kommunikációs készség;
  • önálló, kreatív munkavégzés;
  • előnyt jelent a legalább 2 év informatikai tapasztalat, de kezdők jelentkezését is várjuk;
  • hálózati alapismeretek (routerek, switchek);
  • Microsoft Office 2016–2019 professzionális szintű ismerete;
  • hardverismeretek: szerverek, desktop, notebook, nyomtatók, szkennerek.

Feladatok:

  • felhasználókkal való folyamatos és közvetlen kapcsolattartás, kommunikáció, segítségnyújtás;
  • felhasználók szoftveres és hardveres támogatása; az operációs rendszerek és az alkalmazások hibáinak feltárása és elhárítása;
  • az alapfeladatok ellátásához szükséges szoftverek működési környezetének biztosítása, beleértve az egyes szervezeti egységek speciális szoftvereit is;
  • informatikai biztonság fenntartása (vírusvédelem, felhasználói jogosultsági szintek);
  • IT-eszközigények felmérése;
  • alapszintű szerverüzemeltetés és -támogatás;
  • weboldalszerkesztés.

Előny:

  • HTML- és PHP-ismeretek;
  • MS-SQL ismerete;
  • virtualizációs környezet (Hyper-V) felhasználói szintű ismerete;
  • tapasztalat Windows-szerver-adminisztrációban.

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony;
  • nagy múltú, stabil munkahely;
  • teljes munkaidős foglalkoztatás;
  • változatos munka;
  • vonzó irodai környezet.

A munkavégzés helye: MSZT-Székház, 1082 Budapest, Horváth Mihály tér 1.

A szakmai önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével az r.nagy@mszt.hu e-mail-címre kérjük megküldeni.