Álláshirdetés

A Magyar Szabványügyi Testület szabványinformációs ügyintéző (asszisztens) munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • a külföldi szabványokra vonatkozó árajánlatok készítése;
  • a külföldi nemzeti szabványok és kiadványok beszerzése, valamint a beszerzési ügymenet teljes lebonyolítása (magyar és angol levelezés a partnerekkel, megrendelés, számla kiállítása);
  • a szabványok érvényességének felülvizsgálata;
  • szabványinformációs adatszolgáltatás telefonon, e-mailben és személyesen;
  • az olvasóterem látogatóinak tájékoztatása;
  • a szabványtár naprakészen tartása (lefűzések stb.).

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség;
  • angol nyelvtudás (B2);
  • Microsoft Office (Word, Excel, Access) felhasználói szintű ismerete;
  • jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség;
  • határozottság, önállóság;
  • szervezőképesség;
  • agilitás, jó problémamegoldó képesség.

A munkavégzés helye: Budapest, VIII. Horváth Mihály tér 1.

Cím, ahová a jelentkezéseket várjuk:
1082 Budapest VIII. ker., Horváth Mihály tér 1.
telefon: 06-1-4566-840
fax: 06-1-4566-841
e-mail: szabvtit@mszt.hu